Hotel

Szanowni Państwo,

Rekomendujemy rezerwację miejsc noclegowych w hotelu IBIS Katowice, znajdującym się ok. 10 min drogi piechotą od miejsca Konferencji.

Link do rejestracji w Hotelu IBIS znajduje się TUTAJ.

Wkrótce podamy dalsze szczegóły.

 

 

***UWAGA !!! z uwagi na dużą ilość imprez / targów odbywających się w czerwcu w Katowicach w hotelu Silesian brak wolnych miejsc***

Wszystkie rezerwacje mają status płatności gotówką/ kartą płatniczą w recepcji Hotelu.

 

Z uwagi na 100% obłożenie konieczny jest kontakt z hotelem w celu potwierdzenia dostępności noclegów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

Jeśli ktoś z Państwa chciałby dokonać płatności przelewowej to proszę o mailowy kontakt z Panią Iloną Latos, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


ORGANIZATOR ZAPEWNIA TRANSPORT Z HOTELU "SILESIAN" NA MIEJSCE KONFERENCJI ZARÓWNO PIERWSZEGO, JAK I DRUGIEGO DNIA (ODJAZD OK. 1 GODZINY PRZED ROZPOCZĘCIEM KONFERENCJI)

Przedstawiamy ofertę Hotelu Silesian Quality *** w którym uczestnicy Konferencji mogą wykupić noclegi w promocyjnych cenach:

 

Quality Silesian Hotel***

 

Pokój 1-os. ze śniadaniem: 184 zł

 

Pokój 2-os. ze śniadaniem: 224 zł

 

* W przypadku braku miejsc w pokojach dwuosobowych uczestnik będzie zakwaterowany w pokoju jednoosobowym ponosząc opłatę zgodną z cennikiem dla pokoju jednoosobowego.

Uprzejmie informujemy że:
*Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00, a kończy o godz. 11:00 dnia następnego.
*Bufet śniadaniowy czeka na Państwa od godz. 6:30 do godz. 10:00 oraz w weekendy od 7:00 do 11:00.
* Monitorowany podziemny garaż udostępniamy Państwu w cenie 30 zł/ dobę.
W razie pytań prosimy o kontakt z Recepcją tel. +48 32 606 88 00 lub 664 033 727

 

Miejsca noclegowe w hotelu: „Quality Silesian*** & Economy Silesian**”, ul. Szybowcowa 1A, 40-502 Katowice, al. Górnośląska 40 -  tel.: +48 32 606 88 00; fax: +48 32 606 88 01; www.silesianhotel.pl; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..” Rezerwacji należy dokonać wypełniając niniejszy formularz lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Aby otrzymać nocleg we wskazanej cenie należy powołać się na hasło „Konferencja Zieleń Miejska Katowice”. Opłatę za nocleg uczestnik wpłaca osobiście na konto hotelu (przelew bankowy) lub po uzgodnieniu w dniu przybycia do hotelu (formy płatności: gotówka lub karta płatnicza). Istnieje możliwość zarezerwowania noclegów w terminach 08-09-10 czerwca 2022 r.

Poniżej mapka z dojazdem do Hotelu Quality Silesian*** & Economy Silesian**:

Silesian_dojazd